Humanitas onder dak

waar mensen tellen.

direct naar het hoofdmenu

Ophaalschema 2017

januari | februari | maart | april | mei | juni | augustus | september | oktober | november | december

Januari datum wijk
1e maandag 2 jan Oosterpark
1e dinsdag 3 jan A-kwartier/Oranjewijk/Kraaksperswagen
1e woensdag 4 jan Helpman West/Tuinwijk
1e donderdag 5 jan Beyum Noord/West
1e vrijdag 6 jan Corpus den Hoorn Oost en West
 
2e maandag 9 jan Paddepoel Noord/Oost/Zuid
2e dinsdag 10 jan De Held/Klinkerstraat/Reitdiep Eilanden
2e woensdag 11 jan De Hunze
2e donderdag 12 jan Beyum Oost
2e vrijdag 13 jan Rivierenbuurt
 
3e maandag 16 jan Nieuwe-Indische buurt/de Hoogte Selwerderdijk
3e dinsdag 17 jan Binnenstad Oost/AB-Flat/Herewegbuurt
3e woensdag 18 jan Kranewegwijk
3e donderdag 19 jan Beyum Zuid
3e vrijdag 20 jan Grunobuurt/Badstratenbuurt
 
4e maandag 23 jan Oranjewijk
4e dinsdag 24 jan Vinkhuizen Noord/Zuid
4e woensdag 25 jan Hoornsemeer/Flat Wijert Zuid
4e woensdag 25 jan Voormalig Terrein Diaconessen Ziekenhuis
4e donderdag 26 jan Hortusbuurt/Kostverloren
Februari datum wijk
1e woensdag 1 febr Helpman West/Tuinwijk
1e donderdag 2 febr Beyum Noord/West
1e vrijdag 3 febr Corpus den Hoorn Oost en West
1e maandag 6 febr Oosterpark
1e dinsdag 7 febr A-kwartier/Oranjewijk
 
2e woensdag 8 febr De Hunze
2e donderdag 9 febr Beyum Oost
2e vrijdag 10 febr Rivierenbuurt
2e maandag 13 febr Paddepoel Noord/Oost/Zuid
2e dinsdag 14 febr De Held/Reitdiep Eilanden
 
3e woensdag 15 febr Kranewegwijk
3e donderdag 16 febr Beyum Zuid
3e vrijdag 17 febr Grunobuurt/Badstratenbuurt
3e maandag 20 febr Nieuw-Indischebuurt/de Hoogte Selwerderwijk
3e dinsdag 21 febr Binnestad Oost/AB-flat/Herewegbuurt
 
4e woensdag 22 febr Hoornsemeer/flat wijert Zuid
4e woensdag 22 febr Voormalig Terrein Diaconessen Ziekenhuis
4e donderdag 23 febr Hortusbuurt/Kostverloren
4e maandag 27 febr Oranjewijk
4e dinsdag 28 febr Vinkhuizen Noord/Zuid
Maart datum wijk
1e woensdag 1 maart Helpman West/Tuinwijk
1e donderdag 2 maart Beyum Noord/West
1e vrijdag 3 maart Corpus den Hoorn Oost en West
1e maandag 6 maart Oosterpark
1e dinsdag 7 maart A-Kwartier/Oranjewijk
 
2e woensdag 8 maart De Hunze
2e donderdag 9 maart Beyum Oost
2e vrijdag 10 maart Rivierenbuurt
2e maandag 13 maart Paddepoel Noord/Oost/Zuid
2e dinsdag 14 maart De Held/Reitdiep Eilanden
 
3e woensdag 15 maart Kranewegwijk
3e donderdag 16 maart Beyum Zuid
3e vrijdag 17 maart Grunobuurt/Badstratenbuurt
3e maandag 20 maart Nieuw-Indischebuurt/de Hoogte Selwerderwijk
3e dinsdag 21 maart Binnestad Oost/AB-flat/Herewegbuurt
 
4e woensdag 22 maart Hoornsemeer/flat wijert Zuid
4e woensdag 22 maart Voormalig Terrein Diaconessen Ziekenhuis
4e donderdag 23 maart Hortusbuurt/Kostverloren
4e maandag 27 maart Oranjewijk
4e dinsdag 28 maart Vinkhuizen Noord/Zuid
April datum wijk
1e maandag 3 april Oosterpark
1e dinsdag 4 april A-Kwartier/Oranjewijk
1e woensdag 5 april Helpman West/Tuinwijk
1e donderdag 6 april Beyum Noord/West
1e vrijdag 7 april Corpus den Hoorn Oost en West
 
2e maandag 10 april Paddepoel Noord/Oost/Zuid
2e dinsdag 11 april De Held/Reitdiep Eilanden
2e woensdag 12 april De Hunze
2e donderdag 13 april Beyum Oost
2e vrijdag 14 april Rivierenbuurt
 
3e maandag 17 april Geen inzameling 2e Paasdag
3e dinsdag 18 april Binnenstad/AB-Flat/Herewegbuurt
3e woensdag 19 april Kranewegdijk
3e donderdag 20 april Beyum Zuid
3e vrijdag 21 april Grunobuurt/Badenstratenbuurt
 
4e maandag 24 april Oranjewijk
4e dinsdag 25 april Vinkhuizen Noord/Zuid
4e woensdag 26 april Hoorsemeer/Flat Wijert Zuid
4e woensdag 26 april Voormalig Terrein Diaconessen Ziekenhuis
4e donderdag 27 april Geen inzameling i.v.m. Koningsdag
Mei datum wijk
1e maandag 1 mei Oosterpark
1e dinsdag 2 mei A-Kwartier/Oranjewijk
1e woensdag 3 mei Helpman West/Tuinwijk
1e donderdag 4 mei Beyum Noord
1e vrijdag 5 mei Geen inzameling i.v.m. Bevrijdingsdag
 
2e maandag 8 mei Paddepoel Noord/Oost/Zuid
2e dinsdag 9 mei De Held/Reitdiep Eilanden
2e woensdag 10 mei De Hunze
2e donderdag 11 mei Beyum Oost
2e vrijdag 12 mei Rivierenbuurt
 
3e maandag 15 mei De Hoogte/Nieuw-Indischebuurt
3e dinsdag 16 mei Binnenstad Oost/AB-Flat/Herewegbuurt
3e woensdag 17 mei Kranewegwijk
3e donderdag 18 mei Beyum Zuid
3e vrijdag 19 mei Grunobuurt/Badstratenbuurt
 
4e maandag 22 mei Oranjewijk
4e dinsdag 23 mei Vinkhuizen Noord/Zuid
4e woensdag 24 mei Hoornsemeer/Wijert Zuid
4e woensdag 24 mei Voormalig Terrein Diaconesse Ziekenhuis
4e donderdag 25 mei Geen inzameling i.v.m. Hemelvaartsdag
4e vrijdag 26 mei Hortusbuurt/Kostverloren
 
5e maandag 29 mei Beyum West
Juni datum wijk
1e Donderdag 1 juni Beyum Noord
1e vrijdag 2 juni Corpus den Hoorn Oost en West
1e maandag 5 juni Geen inzameling i.v.m. 2e Pinksterdag
1e dinsdag 6 juni A-Kwartier/Oranjewijk
1e woensdag 7 juni Helpman West/Tuinwijk
 
2e donderdag 8 juni Beyum Oost
2e vrijdag 9 juni Rivierenbuurt
2e maandag 12 juni Paddepoel Noord/Oost/Zuid
2e dinsdag 13 juni De Held/Reitdiep Eilanden
2e woensdag 14 juni De Hunze
 
3e donderdag 15 juni Beyum Zuid
3e vrijdag 16 juni Grunobuurt/Badstratenbuurt
3e maandag 19 juni De Hoogte/Selwerderwijk/Nieuw-Indischebuurt
3e dinsdag 20 juni Binnenstad Oost/AB-Flat/Herewegbuurt
3e woensdag 21 juni Kranewegwijk
 
4e donderdag 22 juni Beyum West
4e vrijdag 23 juni Hortusbuurt/Kostverloren
4e maandag 26 juni Oranjewijk
4e dinsdag 27 juni Vinkhuizen Noord/Zuid
4e woensdag 28 juni Hoornsemeer/Wijert Zuid
4e woensdag 28 juni Voormalig Terrein Diaconesse Ziekenhuis
Juli datum wijk
1e maandag 3 juli Oosterpark
1e dinsdag 4 juli A-Kwartier/Oranjewijk
1e woensdag 5 juli Helpman West/Tuinwijk
1e donderdag 6 juli Beyum Noord
1e vrijdag 7 juli Corpus den Hoorn Oost en West
 
2e maandag 10 juli Paddepoel Noord/Oost/Zuid
2e dinsdag 11 juli De Held/Reitdiep Eilanden
2e woensdag 12 juli De Hunze
2e donderdag 13 juli Beyum Oost
2e vrijdag 14 juli Rivierenbuurt
 
3e maandag 17 juli De Hoogte/Selwerderwijk/Nieuw-Indischebuurt
3e dinsdag 18 juli Binnenstad Oost/AB-Flat/Herewegbuurt
3e woensdag 19 juli Kranewegwijk
3e donderdag 20 juli Beyum Zuid
3e vrijdag 21 juli Grunobuurt/Badstratenbuurt
 
4e maandag 24 juli Oranjewijk
4e dinsdag 25 juli Vinkhuizen Noord/Zuid
4e woensdag 26 juli Hoornsemeer/Wijert Zuid
4e woensdag 26 juli Voormalig Terrein Diaconesse Ziekenhuis
4e donderdag 27 juli Beyum West
4e vrijdag 28 juli Hortusbuurt/Kostverloren
Augustus datum wijk
1e dinsdag 1 aug A-Kwartier/Oranjewijk
1e woensdag 2 aug Helpman West/Tuinwijk
1e donderdag 3 aug Beyum Noord
1e vrijdag 4 aug Corpus den Hoorn Oost en West
1e maandag 7 aug Oosterpark
 
2e dinsdag 8 aug De Held/Reitdiep Eilanden
2e woensdag 9 aug De Hunze
2e donderdag 10 aug Beyum Oost
2e vrijdag 11 aug Rivierenbuurt
2e maandag 14 aug Paddepoel Noord/Oost/Zuid
 
3e dinsdag 15 aug Binnenstad Oost/AB-Flat/Herewegbuurt
3e woensdag 16 aug Kranewegweijk
3e donderdag 17 aug Beyum Zuid
3e vrijdag 18 aug Grunobuurt/Badstratenbuurt
3e maandag 21 aug De Hoogte/Selwerderwijk/Nieuw-Indischebuurt
 
4e dinsdag 22 aug Vinkhuizen Noord/Zuid
4e woensdag 23 aug Hoornsemeer/Wijert Zuid
4e woensdag 23 aug Voormalig Terrein Diaconesse Ziekenhuis
4e donderdag 24 aug Beyum West
4e vrijdag 25 aug Hortusbuurt/Kostverloren
4e maandag 28 aug Oranjewijk
September datum wijk
1e vrijdag 1 sept Corpus den Hoorn Oost en West
1e maandag 4 sept Oosterpark
1e dinsdag 5 sept A-Kwartier/Oranjewijk
1e woensdag 6 sept Helpman West/Tuinwijk
1e donderdag 7 sept Beyum Noord
 
2e vrijdag 8 sept Rivierenbuurt
2e maandag 11 sept Paddepoel Noord/Oost/Zuid
2e dinsdag 12 sept De Held/Reitdiep Eilanden
2e woensdag 13 sept De Hunze
2e donderdag 14 sept Beyum Oost
 
3e vrijdag 15 sept Grunobuurt/Badstratenbuurt
3e maandag 18 sept De Hoogte/Selwerderwijk/Nieuw-Indischebuurt
3e dinsdag 19 sept Binnenstad Oost/AB-Flat/Herewegbuurt
3e woensdag 20 sept Kranewegwijk
4e donderdag 21 sept Beyum Zuid
4e vrijdag 22 sept Hortusbuurt/Kostverloren
 
4e maandag 25 sept Oranjewijk
4e dinsdag 26 sept Vinkhuizen Noord/Zuid
4e woensdag 27 sept Hoornsemeer/Wijert Zuid
4e woensdag 27 sept Voormalig Terrein Diaconesse Ziekenhuis
5e donderdag 28 sept Beyum West
 
Oktober datum wijk
1e maandag 2 okt Oosterpark
1e dinsdag 3 okt A-Kwartier/Oranjewijk
1e woensdag 4 okt Helpman West/Tuinwijk
1e donderdag 5 okt Beyum Noord
1e vrijdag 6 okt Corpus den Hoorn Oost en West
 
2e maandag 09 okt Paddepoel Noord/Oost/Zuid
2e dinsdag 10 okt De Held/Reitdiep Eilanden
2e woensdag 11 okt De Hunze
2e donderdag 12 okt Beyum Oost
2e vrijdag 13 okt Rivierenbuurt
 
3e maandag 16 okt De Hoogte/Selwerderwijk/Nieuw-Indischebuurt
3e dinsdag 17 okt Binnenstad Oost/AB-Flat/Herewegbuurt
3e woensdag 18 okt Kranewegwijk
3e donderdag 19 okt Beyum Zuid
3e vrijdag 20 okt Grunobuurt/Badstratenbuurt
 
4e maandag 23 okt Oranjewijk
4e dinsdag 24 okt Vinkhuizen Noord/Zuid
4e woensdag 25 okt Hoornsemeer/Wijert Zuid
4e woensdag 25 okt Voormalig Terrein Diaconesse Ziekenhuis
4e donderdag 26 okt Beyum West
4e vrijdag 27 okt Hortusbuurt/Kostverloren
November datum wijk
1e woensdag 1 nov Helpman West/Tuinwijk
1e donderdag 2 nov Beyum Noord
1e vrijdag 3 nov Corpus den Hoorn Oost en West
1e maandag 6 nov Oosterpark
1e dinsdag 7 nov A-Kwartier/Oranjewijk
 
2e woensdag 8 nov De Hunze
2e donderdag 9 nov Beyum Oost
2e vrijdag 10 nov Rivierenbuurt
2e maandag 13 nov Paddepoel Noord/Oost/Zuid
2e dinsdag 14 nov De Held/Reitdiep Eilanden
 
3e woensdag 15 nov Kranewegwijk
3e donderdag 16 nov Beyum Zuid
3e vrijdag 17 nov Grunobuurt/Badstratenbuurt
3e maandag 20 nov De Hoogte/Selwerderwijk/Nieuw-Indischebuurt
3e dinsdag 21 nov Binnenstad Oost/AB-Flat/Herewegbuurt
 
4e woensdag 22 nov Hoornsemeer/Wijert Zuid
4e woensdag 22 nov Voormalig Terrein Diaconesse Ziekenhuis
4e donderdag 23 nov Beyum West
4e vrijdag 24 nov Hortusbuurt/Kostverloren
4e maandag 27 nov Oranjewijk
4e dinsdag 28 nov Vinkhuizen Noord/Zuid
December datum wijk
1e vrijdag 1 dec Corpus den Hoorn Oost en West
1e maandag 4 dec Oosterpark
1e dinsdag 5 dec A-Kwartier/Oranjewijk
1e woensdag 6 dec Helpman West/Tuinwijk
1e donderdag 7 dec Beyum Noord
 
2e vrijdag 8 dec Rivierenbuurt
2e maandag 11 dec Paddepoel Noord/Oost/Zuid
2e dinsdag 12 dec De Held/Reitdiep Eilanden
2e woensdag 13 dec De Hunze
2e donderdag 14 dec Beyum Oost
 
3e vrijdag 15 dec Grunobuurt/Badstratenbuurt
3e maandag 18 dec De Hoogte/Selwerderwijk/Nieuw-Indischebuurt
3e dinsdag 19 dec Binnenstad Oost/AB-Flat/Herewegbuurt
3e woensdag 20 dec Kranewegwijk
3e donderdag 21 dec Beyum Zuid
3e vrijdag 22 dec Hortusbuurt/Kostverloren
 
4e maandag 25 dec Geen inzameling i.v.m. Eerste Kerstdag
4e dinsdag 26 dec Geen inzameling i.v.m. Tweede Kerstdag
4e woensdag 27 dec Geen inzameling/Gesloten
4e donderdag 28 dec Geen inzameling/Gesloten
4e vrijdag 29 dec Geen inzameling/Gesloten

Dagen dat er geen inzameling is:
1 januari 2017 Nieuwjaarsdag
17 april 2017 2e Paasdag
27 april 2017 Koningsdag
5 mei 2017 Bevrijdingsdag
25 mei 2017 Hemelvaartsdag
5 juni 2017 2e Pinksterdag
25 december 2017 1e Kerstdag
26 december 2017 2e Kerstdag